6910x110

KARJERA

Karjera Girteka įmonių grupėje

Girteka įmonių grupė yra sparčiai besiplečianti organizacija, kurios darbo principai ir plėtra yra paremti  verslo etika ir įmonės vertybėmis. Aiški plėtros strategija, greiti ir efektyvūs verslo valdymo sprendimai užtikrina darbuotojams ilgalaikį ir stabilų darbą, galimybę realizuoti savo idėjas, siekti karjeros ne vienoje įmonėje, bet visoje įmonių grupėje.

Darbuotojai – pagrindinis ir svarbiausias Girteka įmonių grupės turtas. Jų profesionalumo ir atsidavimo dėka įmonių grupė pasiekė puikius rezultatus ir klientų yra vertinama kaip patikimas ir operatyvus partneris. Stengiamės kiekvienam savo komandos nariui suteikti vienodas galimybes tobulėti ir turėti geriausias darbo sąlygas.

29 metai administracijos darbuotojų amžiaus vidurkis

Vienas iš mūsų sėkmės veiksnių yra bendradarbiavimas, atviras dalinimasis informacija, bendro tikslo supratimas ir siekimas. Daugiausiai dėmesio yra skiriama orientacijai į klientų poreikius ir galimybes įgyvendinti jų pageidavimus. Stengiamės klientams pasiūlyti optimaliausius sprendimus.

Kiekvienas siekiame rezultatų pirmiausia atsižvelgdami į komandinius tikslus, pagalba kolegoms ir santykius tarp žmonių. Turėdami aiškius veiklos tikslus ir kiekvienas būdami atsakingi už visos komandos darbo rezultatus, mes jaučiamės kaip verslininkai savo darbo vietose, norime prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, mus žavi nauji iššūkiai.

Girteka  įmonių grupėje šiuo metu dirba daugiau kaip 6.500 darbuotojų, iš jų – daugiau nei 650 aukštos kvalifikacijos transporto, sandėlio procesų, vadybos, informacinių technologijų ir kitų sričių specialistų. Visus mūsų darbuotojus sieja vienas bendras tikslas – tiekti aukščiausios kokybės logistikos ir transporto paslaugas bei kvalifikuotas konsultacijas visais klientui rūpimais klausimais.

Keliame sau tikslus siekti profesionalumo, todėl stengiamės tobulėti, taisyti savo klaidas ir puoselėti stiprybes. Nuolatos investuoti į darbuotojų mokymus ir kvalifikacijos kėlimo kursus.

Darbuotojų skaičius

Pas mus rasite:

  • veiksmą ir dinamiką – daugiau nei 3.500 pasikrovimų per savaitę,
  • augimą ir iššūkius – metinis pervežimų augimas siekia 30%, nekasdienės situacijos skatinančios tobulėti, o kolegų pagalba, vidiniai ir išoriniai mokymai, vidinės karjeros sistema padeda patiems augti ir tapti tikrais profesionalais,
  • orientaciją į rezultatus – mūsų veikla nukreipta į tikslą, o darbas ir rezultatai atlyginami patraukliu darbo užmokesčiu,
  • galimybę bendrauti su verslo partneriais visoje Europoje ir Rusijoje. Mūsų klientai – žinomos kompanijos, dirbančios skirtingų kultūrų šalyse,
  • intensyvią komunikaciją – mes kartu siekiame bendro tikslo, palaikome glaudžius ryšius su savo verslo partneriais,
  • naujas modernias darbo vietas – šviesus ofisas, ergonomiški baldai, naujausios IT technologijos ir programos užtikrina sklandų mūsų darbą,
  • jauną ir veržlų kolektyvą – administracijos darbuotojų amžiaus vidurkis 29 metai.